Login  

Rozpis

Plzeňské klubyVenkovské koncertyMimoplzeňské klubyOstatní

Plánované koncerty

Datum Vystupující kapely Město Místo Typ Info
20.5.2018 Ultramarin Nepomuk Malá letní scéna Mimoplzeňský klub Začátek v 15:00. Nepomucká pouť
20.5.2018 Neurotic Machinery Tachov-Světce jízdárna Mimoplzeňský klub Začátek v 16:00. Unplugged + hosté, vstupné dobrovolné
23.5.2018 Žalman & spol. Domažlice Kino Čakan Mimoplzeňský klub Začátek v 19:00.
25.5.2018 Kreyson, V.P.O.ho Přeštice Přeštická stodola Mimoplzeňský klub Začátek v 21:00.
23.6.2018 Harlej, MASH, Traktor Klatovy Camp Lázně Mimoplzeňský klub Začátek v 20:00.
7.7.2018 Ukradený vjecy Klatovy Music club Střelnice Mimoplzeňský klub Začátek v 21:00. 14 let kapely
22.7.2018 DOA rock Stod letní kino Mimoplzeňský klub Začátek v 17:00. Stodská pouť
18.8.2018 MASH Přeštice fotbalové hřiště Mimoplzeňský klub Začátek v 21:00.
25.5.2018 Agnes rock Předenice Hostinec Na Střelnici Venkovský koncert Začátek v 20:00. venku, za deště v sále
26.5.2018 Agnes rock Dobříč sportovní areál Venkovský koncert Začátek v 20:00. pouť
26.5.2018 Brutus Plasy Velká louka Venkovský koncert Začátek v 20:00.
26.5.2018 Special Guest, Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 20:30.
26.5.2018 Vejce Kramolín U Kubátů Venkovský koncert Začátek v 21:00.
26.5.2018 Extra Band revival Týniště Stodola Venkovský koncert Začátek v 21:00.
26.5.2018 Ukradený vjecy Dvorec u Nepomuka hřiště TJ Slavoj Venkovský koncert Začátek v 21:00. oslavy hasičů
26.5.2018 Sifon Kyšice kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 21:00.
26.5.2018 Kabát revival Plzeň, Weget rock Město Touškov hřiště TJ Sokol Venkovský koncert Začátek v 21:00.
1.6.2018 Extra Band revival Staňkov parket u sokolovny Venkovský koncert Začátek v 21:00.
2.6.2018 Odyssea classic Tlumačov Amfi Venkovský koncert Začátek v 20:30.
2.6.2018 Extra Band revival Záluží Luh Venkovský koncert Začátek v 21:00.
8.6.2018 Extra Band revival Horní Lukavice koupaliště Venkovský koncert Začátek v 21:00.
9.6.2018 MASH Dvorec u Nepomuka KD Hotel Venkovský koncert Začátek v 21:00.
9.6.2018 Extra Band revival Makov krytý parket Venkovský koncert Začátek v 21:00. + Radek Zíka
9.6.2018 Brutus Staňkov parket u sokolovny Venkovský koncert Začátek v 21:00.
15.6.2018 Expres Dobříč sportovní areál Venkovský koncert Začátek v 21:00. za deště KD
16.6.2018 Extra Band revival Litohlavy Lomeček Venkovský koncert Začátek v 21:00.
16.6.2018 MASH Poděvousy krytý parket Venkovský koncert Začátek v 21:00.
16.6.2018 DOA rock Střelice zahrada obecního úřadu Venkovský koncert Začátek v 21:00.
22.6.2018 Lords Zbiroh Restaurace Na Panelu Venkovský koncert Začátek v 18:00.
22.6.2018 Odyssea classic Kralovice Masarykovo náměstí Venkovský koncert Začátek v 20:00. Kralovické slavnosti
23.6.2018 Extra Band revival Tlumačov Amfi Venkovský koncert Začátek v 20:30. za deště KD
23.6.2018 Odyssea classic Chlumčany hřiště Venkovský koncert Začátek v 21:00.
28.6.2018 postRegenerace Tlučná fotbalové hřiště Venkovský koncert Začátek v 21:00. místo není potvrzené
29.6.2018 Extra Band revival Holýšov parkoviště za kulturním domem Venkovský koncert Začátek v 20:00. + Radek Zíka, Holýšovské pouťové slavnosti, za deště KD
29.6.2018 Brutus Makov krytý parket Venkovský koncert Začátek v 21:00.
29.6.2018 Odyssea classic Čečovice u Nepomuka parket u kapličky Venkovský koncert Začátek v 21:00.
29.6.2018 Ukradený vjecy Dolany u Klatov koupaliště Venkovský koncert Začátek v 21:00.
30.6.2018 DOA rock, Gallileo, Harlej, Odyssea classic, Revival Olympic Domažlice Velký Malahov hřiště Venkovský koncert Začátek v 16:30. Letní slavnost
30.6.2018 Plán B Kolinec zámecký parket Venkovský koncert Začátek v 20:00. zábava po hasičské soutěži
30.6.2018 Odyssea classic Mrtník přírodní areál Brabcovna Venkovský koncert Začátek v 20:00. Mrtník Cup
30.6.2018 MASH Vlčtejn parket pod hradem Venkovský koncert Začátek v 21:00.
30.6.2018 Ukradený vjecy Vrhaveč krytý parket na hřišti Venkovský koncert Začátek v 21:00.
5.7.2018 Ukradený vjecy Kvasetice hřiště Venkovský koncert Začátek v 21:00.
5.7.2018 DOA rock Řenče sportovní areál Venkovský koncert Začátek v 21:00. pouť
13.7.2018 Ukradený vjecy Číhaň krytý parket Venkovský koncert Začátek v 21:00.
14.7.2018 Expres Trpísty fotbalové hřiště Venkovský koncert Začátek v 19:00. pouťová zábava
14.7.2018 DOA rock Štěpánovice Letní scéna Venkovský koncert Začátek v 21:00.
21.7.2018 Expres Žebnice parket Venkovský koncert Začátek v 19:00. Traktoriáda 2018
27.7.2018 Ukradený vjecy Postřekov amfiteátr za Restaurací Špillarka Venkovský koncert Začátek v 21:00.
27.7.2018 DOA rock, Medy Gang Staňkov před restaurací Na Mlýnské Venkovský koncert Začátek v 21:00. pouť
28.7.2018 Ukradený vjecy Kdyně areál SK na Kobyle Venkovský koncert Začátek v 21:00.
28.7.2018 DOA rock Postřekov amfiteátr za Restaurací Špillarka Venkovský koncert Začátek v 21:00. Postřekovská pouť 2018
11.8.2018 Expres Plasy Velká louka Venkovský koncert Začátek v 20:00. Tradiční plaská pouť Na královnu
11.8.2018 MASH Víteň krytý parket Venkovský koncert Začátek v 21:00.
18.8.2018 DOA rock Kladruby náměstí Venkovský koncert Začátek v 21:00. Kladrubská pouť
1.9.2018 DOA rock, Medy Gang Staňkov parket u sokolovny Venkovský koncert Začátek v 20:00.
8.9.2018 Sifon Mrákov kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 20:30.
15.9.2018 Komunál Svrčovec kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 21:00.
22.9.2018 Extra Band revival Mrákov kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 20:30. + Radek Zíka
29.9.2018 Expres Obora kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 20:00. Václavská zábava
6.10.2018 Agnes rock, DOA rock Lužany kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 20:00.
6.10.2018 Coda Svrčovec kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 21:00.
20.10.2018 Kečup Mrákov kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 20:30.
20.10.2018 Doga Svrčovec kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 21:00.
10.11.2018 Zvlášňý škola Svrčovec kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 21:00.
17.11.2018 Alkehol, Walda Gang Mrákov kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 20:30.
1.12.2018 Brutus Svrčovec kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 21:00.
15.12.2018 De Bill Heads, Komunál Mrákov kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 20:30.
25.12.2018 Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Venkovský koncert Začátek v 20:30.
21.5.2018 Voilá! Plzeň Zach's Pub Plzeňský klub Začátek v 20:30. přeloženo z 10.5., vstupné: předprodej 140 Kč / na místě 170 Kč
22.5.2018 Hlasoplet, Singtet, Totál Vokál, Tutti Voci Plzeň Zach's Pub Plzeňský klub Začátek v 20:00. Vokální kolotoč
22.5.2018 Blue Rocket, Kreyson, Phil Rudd Plzeň Alfa, společenský sál Plzeňský klub Začátek v 20:00.
22.5.2018 Life in Vacuum Plzeň Divadlo pod lampou Plzeňský klub Začátek v 21:00. Open Stage, vstup zdarma
23.5.2018 Ivan Hajniš New Blues Band Plzeň Černá ovce Plzeňský klub Začátek v 20:00. Ivan Hajniš acoustické blues kytara a harmonika + autorské čtení z nové knihy Dušebraní Jiřího Fučíkovského a knih Ivana Hajniše Emigrace primitiva a Ukradené děti
23.5.2018 Cold Meat Party Plzeň Anděl music bar Plzeňský klub Začátek v 21:00.
24.5.2018 Plzeňský Blues Band Plzeň ACW Saloon Plzeňský klub Začátek v 20:00.
24.5.2018 Ben Dover, Garage Rattlesnakes, Metalíza, Milan Samko & Son of Wolves, Pawnshop, The Hows Plzeň Divadlo pod lampou Plzeňský klub Začátek v 20:00. Múza 2018 (hlavní finále), vstupné: 50 Kč
24.5.2018 Hibaj Plzeň Zach's Pub Plzeňský klub Začátek v 20:30. vstupné: předprodej 150 Kč / na místě 180 Kč
24.5.2018 Studená fúze, Zoidberg Quintet Plzeň Anděl music bar Plzeňský klub Začátek v 21:00.
25.5.2018 Baobab, Lomikar, Myotox Plzeň Anděl music bar Plzeňský klub Začátek v 20:00.
25.5.2018 Five Seconds to Leave, Toundra, Ydintalvi Plzeň Papírna Plzeňský klub Začátek v 20:00. vstupné: 140+ Kč
25.5.2018 Sunny Side Plzeň ACW Saloon Plzeňský klub Začátek v 20:00.
25.5.2018 Igor Boris, Katana, Way to Plzeň Divadlo pod lampou Plzeňský klub Začátek v 20:00. vstupné: 100 Kč
26.5.2018 Arogants, Gauneři, Neparkovat vjezd, Normals?!, Pilsner Oiquell, Rewizja, S.A.S. Plzeň Šeříkovka Plzeňský klub Začátek v 16:00. 20 let + křest CD kapely Pilsner Oiquell
26.5.2018 Brufen Plzeň-Lhota letiště Plzeňský klub Začátek v 18:00. Lucky day vol.1
26.5.2018 Anime Torment, InnerSphere, Laid to Waste Plzeň Divadlo pod lampou Plzeňský klub Začátek v 19:30.
26.5.2018 Košík Band Plzeň ACW Saloon Plzeňský klub Začátek v 20:00.
26.5.2018 Starý psi Plzeň-Křimice sokolovna Plzeňský klub Začátek v 20:00.
30.5.2018 Ramones Plzeň, The Rockles Plzeň Anděl music bar Plzeňský klub Začátek v 21:00.
31.5.2018 Dead Killers, SÓL, Toxic Paradise Plzeň Parlament Plzeňský klub Začátek v 20:00. vstupné: 100 Kč
31.5.2018 PSH Plzeň Zach's Pub Plzeňský klub Začátek v 20:00.
31.5.2018 Mutanti hledaj východisko Plzeň Anděl music bar Plzeňský klub Začátek v 21:00.
1.6.2018 Baloňák, Junk Heap, Metalíza, Somethink, Tender Fury, Until The End Plzeň Divadlo pod lampou Plzeňský klub Začátek v 20:00. Múza 2018 (divácké finále), vstupné: 50 Kč
2.6.2018 Artifiction, Fall From Everest, Severals, We Are The Motion Plzeň Anděl music bar Plzeňský klub Začátek v 20:00.
5.6.2018 Inženýr Vladimír Plzeň M-Klub Plzeňský klub Začátek v 18:00.
8.6.2018 Odyssea classic, Pohoda Plzeň-Křimice sokolovna Plzeňský klub Začátek v 20:00. vstupné: 200 Kč
15.6.2018 Extra Band revival Plzeň Senco Plzeňský klub Začátek v 21:00.
16.6.2018 Middledark, Ravenlaw, Zubathaa Plzeň Divadlo pod lampou Plzeňský klub Začátek v 20:00. Mean Green Night, vstupné: 80 Kč
23.6.2018 Odyssea classic Plzeň náměstí Republiky Plzeňský klub Začátek v 15:00. Gambrinus den 2018