Login  

Kapely

Zpět na přehled kapel

Zvlášňý škola

Styl:rock
Místo:Kdyně
Web:http://www.zvlasny-skola.cz

Plánované koncerty

Datum Vystupující kapely Město Místo Info
11.11.2017 Zvlášňý škola Svrčovec kulturní dům Začátek v 21:00.

Odehrané koncerty

Datum Vystupující kapely Město Místo Info
23.7.2010 Zvlášňý škola Záluží Luh Začátek v 21:00.
24.7.2010 Zvlášňý škola Vlčtejn parket pod hradem Začátek v 21:00.
6.8.2010 Medy Gang, Zvlášňý škola Koloveč areál staré cihelny Začátek v 21:00.
14.8.2010 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00. za deště KD Horní Bříza
15.8.2010 Zvlášňý škola Domažlice Fontána-open air Začátek v 16:00. Chodské slavnosti 2010
20.8.2010 Zvlášňý škola Čižice koupaliště Začátek v 21:00. za deště U Bizona
21.8.2010 Fallen Ocelot, Zvlášňý škola Milčice přírodní parket Začátek v 21:00.
10.9.2010 Zvlášňý škola Starec u Kdyně parket Začátek v 21:00.
11.9.2010 Grande Tete, Zvlášňý škola Tachov parket u bowlingu Začátek v 21:00.
24.9.2010 Zvlášňý škola Kramolín U Kubátů Začátek v 20:00. v případě pěkného počasí parket Nová Ves
9.10.2010 Zvlášňý škola Hlavňovice Kulturní dům U Jelena Začátek v 21:00.
16.10.2010 Zvlášňý škola Horažďovice kulturní dům Začátek v 21:00.
22.10.2010 Zvlášňý škola Chrást lidový dům Začátek v 21:00.
23.10.2010 Zvlášňý škola Horšovský Týn Hotel Šumava Začátek v 21:00.
30.10.2010 Zvlášňý škola Bolešiny kulturní dům Začátek v 21:00.
6.11.2010 Zvlášňý škola Dlažov Bigbítová hospoda Začátek v 21:00.
13.11.2010 Zvlášňý škola Roupov U Mašků Začátek v 21:00.
26.11.2010 Zvlášňý škola Rokycany Kasíno Začátek v 21:00.
4.12.2010 Zvlášňý škola Klatovy Music club Střelnice Začátek v 21:00.
18.12.2010 Ozzy Osbourne revival Praha, Zvlášňý škola Staňkov lidový dům Začátek v 21:00.
25.12.2010 Deratizéři, Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Začátek v 20:30.
26.12.2010 Zvlášňý škola Nalžovské Hory sokolovna Začátek v 21:00.
12.2.2011 Trambus, Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 20:30.
19.2.2011 Zvlášňý škola Merklín sokolovna Začátek v 21:00.
18.3.2011 Zvlášňý škola Žilov kulturní dům Začátek v 21:00.
19.3.2011 Zvlášňý škola Cebiv kulturní dům Začátek v 21:00.
26.3.2011 Trambus, Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Začátek v 20:30.
2.4.2011 Zvlášňý škola Horažďovice kulturní dům Začátek v 21:00.
16.4.2011 Zvlášňý škola Přeštice Hell's Rock Café Začátek v 21:00.
23.4.2011 Zvlášňý škola Bolešiny kulturní dům Začátek v 21:00.
20.5.2011 Zvlášňý škola Dolní Bělá Zámek Začátek v 20:30.
21.5.2011 Trambus, Zvlášňý škola Luženičky kulturní dům Začátek v 20:30.
27.5.2011 Zvlášňý škola Měčín U Šimánků Začátek v 21:00.
3.6.2011 Zvlášňý škola Svéradice kulturní dům Začátek v 21:00.
4.6.2011 Zvlášňý škola Horní Lukavice koupaliště Začátek v 21:00.
11.6.2011 Trambus, Zvlášňý škola Starec u Kdyně parket Začátek v 21:00.
17.6.2011 Zvlášňý škola Letiny koupaliště Začátek v 21:00.
18.6.2011 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
24.6.2011 Sitňan, Zvlášňý škola Nová Ves u Nepomuka krytý parket Začátek v 20:00.
2.7.2011 Zvlášňý škola Dobříč sportovní areál Začátek v 21:00.
4.7.2011 Zvlášňý škola Poděvousy krytý parket Začátek v 21:00.
10.7.2011 Zvlášňý škola Horní Lukavice koupaliště Začátek v 17:00. vstupné: 120 Kč
5.8.2011 Zvlášňý škola Bližanovy hřiště u školy Začátek v 21:00.
12.8.2011 Zvlášňý škola Čižice koupaliště Začátek v 21:00. za deště U Bizona
13.8.2011 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
26.8.2011 Zvlášňý škola Ptenín krytý parket Začátek v 21:00.
2.9.2011 Zvlášňý škola Záluží Luh Začátek v 21:00.
3.9.2011 Zvlášňý škola Chlum u Vlčtejna hřiště Začátek v 19:00.
9.9.2011 Zvlášňý škola Nová Ves u Nepomuka krytý parket Začátek v 21:00.
10.9.2011 SticX, Zvlášňý škola Starec u Kdyně parket Začátek v 21:00.
17.9.2011 Zvlášňý škola Cebiv kulturní dům Začátek v 21:00.
24.9.2011 Zvlášňý škola Dlažov Bigbítová hospoda Začátek v 21:00.
1.10.2011 Zvlášňý škola Hartmanice kulturní dům Začátek v 21:00.
7.10.2011 Morčata na útěku, Zvlášňý škola Plzeň Šeříkovka Začátek v 20:00. vstupné: předprodej 200 Kč
8.10.2011 Zvlášňý škola Točník u Klatov kulturní dům Začátek v 21:00.
15.10.2011 Weget rock, Zvlášňý škola Dešenice kulturní dům Začátek v 20:00.
29.10.2011 Morčata na útěku, Zvlášňý škola Čižice U Bizona Začátek v 20:00.
5.11.2011 Creyden, Zvlášňý škola Plzeň Watt Coffee & Club Začátek v 20:30. vstupné: 100 Kč
11.11.2011 Komunál, Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Začátek v 20:30.
12.11.2011 Komunál, Zvlášňý škola Horažďovice kulturní dům Začátek v 21:00.
18.11.2011 Pod stolem, Zvlášňý škola Žilov kulturní dům Začátek v 21:00.
19.11.2011 Zvlášňý škola Bolešiny kulturní dům Začátek v 21:00.
26.11.2011 Zvlášňý škola Přeštice Hell's Rock Café Začátek v 21:00.
10.12.2011 Zvlášňý škola Nalžovské Hory sokolovna Začátek v 21:00. vstupné: 130 Kč
25.12.2011 Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Začátek v 20:30.
4.5.2012 Nandej, Zvlášňý škola Holýšov Music club No Limit Začátek v 21:00.
5.5.2012 Compromysh, Zvlášňý škola Bolešiny kulturní dům Začátek v 21:00.
12.5.2012 Chimaera, Zvlášňý škola Chocenice Restaurace ERKO Začátek v 21:00.
25.5.2012 Dr. Marcy, The New Morning, Zvlášňý škola Tachov parket u bowlingu Začátek v 19:00. vstupné: 100 Kč
26.5.2012 Compromysh, Zvlášňý škola Libákovice sál hostince Začátek v 21:00.
16.6.2012 Treska, Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
23.6.2012 Anča band, Blackmailers, Compromysh, SPS, Zvlášňý škola Tlumačov Amfi Začátek v 20:30. 20 let kapely, vstupné: předprodej 160 Kč / na místě 190 Kč
5.7.2012 Compromysh, Zvlášňý škola Poděvousy krytý parket Začátek v 21:00.
20.7.2012 Compromysh, Zvlášňý škola Záluží Luh Začátek v 21:00.
21.7.2012 Zvlášňý škola Starec u Kdyně parket Začátek v 21:00.
4.8.2012 Trambus, Zvlášňý škola Bližanovy hřiště u školy Začátek v 21:00. vstupné: 100 Kč
11.8.2012 Compromysh, Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
12.8.2012 Compromysh, Zvlášňý škola Domažlice bývalá tržnice Začátek v 16:00.
17.8.2012 Compromysh, Zvlášňý škola Čižice koupaliště Začátek v 21:00. za deště U Bizona
25.8.2012 Komunál, Zvlášňý škola Makov krytý parket Začátek v 21:00.
15.9.2012 ŠkWor, Zvlášňý škola Staňkov lidový dům Začátek v 20:00. vstupné: předprodej 180 Kč / na místě 250 Kč
12.10.2012 Trambus, Zvlášňý škola Přeštice Hell's Rock Café Začátek v 21:00. vstupné: 100 Kč
27.10.2012 Trambus, Zvlášňý škola Osvračín zámek Začátek v 21:00. vstupné: 100 Kč
25.12.2012 Deratizéři, Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Začátek v 20:30.
27.4.2013 S.V.Z., Zvlášňý škola Klatovy U Košile Začátek v 21:00.
3.5.2013 Zvlášňý škola Plzeň U Jána Začátek v 22:00.
18.5.2013 Zvlášňý škola Obora sportovní areál Začátek v 21:00.
15.6.2013 SPS, Zvlášňý škola Tlumačov Amfi Začátek v 20:30.
22.6.2013 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
28.6.2013 Septic People, V3SKA, Vintage Wine, Zvlášňý škola Bernartice fotbalové hřiště Začátek v 20:00. Bernartická pouť
5.7.2013 Trambus, Zvlášňý škola Poděvousy krytý parket Začátek v 20:00. vstupné: 100 Kč
6.7.2013 Zvlášňý škola Nebílovy koupaliště Začátek v 21:00.
27.7.2013 Zvlášňý škola Bližanovy hřiště u školy Začátek v 21:00.
10.8.2013 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
11.8.2013 Zvlášňý škola Domažlice bývalá tržnice Začátek v 16:00.
16.8.2013 Zvlášňý škola Čižice koupaliště Začátek v 21:00. za deště U Bizona
17.8.2013 Deratizéři, Totální nasazení, Zvlášňý škola Makov krytý parket Začátek v 21:00.
24.8.2013 Zvlášňý škola Labuť přírodní amfiteátr - pískovna Začátek v 21:00.
30.8.2013 Zvlášňý škola Záluží Luh Začátek v 21:00.
7.9.2013 Zvlášňý škola Staňkov louka za hasičskou zbrojnicí Začátek v 18:00. vstup zdarma
27.9.2013 Radiator, Zvlášňý škola Točník u Klatov kulturní dům Začátek v 21:00. Radiator (křest CD "V diviznách")
11.10.2013 Deratizéři, Totální nasazení, Zvlášňý škola Čižice U Bizona Začátek v 21:00.
19.10.2013 Deratizéři, Totální nasazení, Zvlášňý škola Dlažov Bigbítová hospoda Začátek v 21:00.
2.11.2013 MASH, Zvlášňý škola Staňkov lidový dům Začátek v 20:00. vstupné: 160 Kč
9.11.2013 S.V.Z., Zvlášňý škola Klatovy U Košile Začátek v 21:00.
25.12.2013 Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Začátek v 20:30.
14.3.2014 Komunál, Seven, Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Začátek v 20:30.
19.4.2014 MASH, Zvlášňý škola Staňkov lidový dům Začátek v 20:00. vstupné: 160 Kč
3.5.2014 Zvlášňý škola Strašice Společenský dům Začátek v 21:00.
17.5.2014 Zvlášňý škola Obora kulturní dům Začátek v 21:00.
21.6.2014 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
12.7.2014 Zvlášňý škola Nebílovy koupaliště Začátek v 21:00.
19.7.2014 Zvlášňý škola Město Touškov hřiště TJ Sokol Začátek v 21:00.
26.7.2014 Zvlášňý škola Bližanovy hřiště u školy Začátek v 21:00.
2.8.2014 Zvlášňý škola Nepomuk Hard Rock Bar-terasa Začátek v 21:00.
10.8.2014 Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 16:00. Chodské slavnosti 2014
16.8.2014 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
23.8.2014 Zvlášňý škola Labuť přírodní amfiteátr - pískovna Začátek v 20:00. vstupné: 99 Kč
27.9.2014 Durus, ŠkWor, Zvlášňý škola Staňkov lidový dům Začátek v 19:30.
8.11.2014 Special Guest, Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
29.11.2014 Komunál, Zvlášňý škola Dlažov Bigbítová hospoda Začátek v 21:00.
25.12.2014 Totální nasazení, Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Začátek v 20:30.
14.3.2015 Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
20.3.2015 Desabura, Zvlášňý škola Chlumčany kulturní dům Začátek v 21:00.
28.3.2015 MASH, Zvlášňý škola Staňkov lidový dům Začátek v 21:00. MASH (křest CD "6ka")
10.4.2015 Zvlášňý škola Rokycany Rock club u Pupa Začátek v 21:00.
11.4.2015 MASH, Zvlášňý škola Dlažov Bigbítová hospoda Začátek v 21:00.
25.4.2015 Zvlášňý škola Zavlekov Restaurace Pod Hradem Začátek v 21:00.
6.6.2015 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
13.6.2015 Kabát revival West, Komunál, Vizir, Zvlášňý škola Tlumačov Amfi Začátek v 20:00. Sputnik Memory 5.
27.6.2015 Zvlášňý škola Janovice nad Úhlavou fotbalové hřiště Začátek v 20:00. pouťová zábava
26.7.2015 Zvlášňý škola Postřekov amfiteátr za Restaurací Špillarka Začátek v 20:00. pouťová zábava
1.8.2015 Zvlášňý škola Bližanovy hřiště u školy Začátek v 21:00.
8.8.2015 Relaxis, Zvlášňý škola Koloveč areál staré cihelny Začátek v 19:00. Kolovečský trojboj
14.8.2015 Zvlášňý škola Čižice koupaliště Začátek v 21:00. za deště U Bizona
15.8.2015 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
16.8.2015 Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 16:00.
22.8.2015 Zvlášňý škola Labuť přírodní amfiteátr - pískovna Začátek v 20:00.
19.9.2015 Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
27.9.2015 Zvlášňý škola Horšovský Týn Hotel Šumava Začátek v 21:00.
28.11.2015 Dilemma In Cinema, Special Guest, Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
25.12.2015 Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
19.3.2016 Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
25.3.2016 Zoey, Zvlášňý škola Strážov sokolovna Začátek v 20:30.
11.6.2016 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
1.7.2016 Zvlášňý škola Čižice koupaliště Začátek v 21:00.
9.7.2016 Zvlášňý škola Bažantnice hřiště TJ Sokol Začátek v 20:00.
30.7.2016 Zvlášňý škola Bližanovy hřiště u školy Začátek v 21:00.
5.8.2016 Zvlášňý škola Tachov parket u bowlingu Začátek v 21:00.
6.8.2016 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
14.8.2016 Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 16:00.
19.8.2016 Zvlášňý škola Dvorec u Nepomuka Music club Začátek v 21:00.
20.8.2016 Zvlášňý škola Labuť přírodní amfiteátr - pískovna Začátek v 21:00.
1.10.2016 Zvlášňý škola Hoštičky hřiště za kulturním domem Začátek v 20:00. Sraz Babett
15.10.2016 Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
12.11.2016 Zvlášňý škola Svrčovec kulturní dům Začátek v 21:00.
18.11.2016 SPS, Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
25.11.2016 MASH, Zvlášňý škola Plzeň Buena Vista Club Začátek v 21:00.
10.12.2016 Haxna, Zvlášňý škola Spálené Poříčí MusicSklep Začátek v 20:00.
25.12.2016 Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
18.2.2017 Vision Days, Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
8.4.2017 Vizir, Zvlášňý škola Soběkury kulturní dům Začátek v 20:00.
15.4.2017 Special Guest, Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.
22.4.2017 Cerberos, Zvlášňý škola Úterý U Kašny Začátek v 20:00. vstupné: 120 Kč
29.4.2017 Zvlášňý škola Mrákov kulturní dům Začátek v 20:30. vstupné: 150 Kč
13.5.2017 Zvlášňý škola Blovice sokolovna Začátek v 21:00.
10.6.2017 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
23.6.2017 Komunál, Zvlášňý škola Makov krytý parket Začátek v 21:00.
8.7.2017 Zvlášňý škola Bažantnice hřiště TJ Sokol Začátek v 20:00.
29.7.2017 Zvlášňý škola Bližanovy hřiště u školy Začátek v 21:00.
5.8.2017 Zvlášňý škola Trnová areál TJ Sokol Začátek v 21:00.
19.8.2017 Zvlášňý škola Labuť přírodní amfiteátr - pískovna Začátek v 21:00.
9.9.2017 Zvlášňý škola Klatovy U Košile Začátek v 21:00.
16.9.2017 Curlies, Zvlášňý škola Domažlice Death Magnetic Rock Club Začátek v 21:00.

Odehrané festivaly

Od Do Název Město Místo
7.8.2010 8.8.2010 Czech Rock Block (hlavní scéna) Plasy Velká louka Detail
13.8.2010 15.8.2010 Rokycany fest Rokycany letiště Detail
20.8.2010 22.8.2010 Poběžovické pouťové slavnosti Poběžovice Hasičárna Detail
17.9.2010 18.9.2010 Bělská pouť Bělá nad Radbuzou pódium za úřadem Detail
24.6.2011 24.6.2011 Oslava 140. výročí Gymnázia Jindřicha Šimona Baara Domažlice areál pivovaru Detail
25.6.2011 26.6.2011 Sputnik Memory Tlumačov Amfi Detail
8.7.2011 10.7.2011 2. TaRock Tachov areál bývalého letiště Detail
15.7.2011 17.7.2011 Babylonské léto Babylon sportovní areál Detail
19.8.2011 21.8.2011 Poběžovické pouťové slavnosti Poběžovice Hasičárna Detail
16.9.2011 17.9.2011 Bělská pouť Bělá nad Radbuzou pódium za úřadem Detail
18.9.2011 18.9.2011 Indiánské odpoledne Plzeň před Home Monitoring Arénou Detail
26.5.2012 27.5.2012 Sputnik Memory 2 Tlumačov Amfi Detail
13.7.2012 15.7.2012 Pekelný ostrov (Chodrockfest stage) Holýšov areál přírodního ostrova Detail
10.8.2012 12.8.2012 Chodrockfest 2012 (Roc-Galvanik stage) Domažlice areál TJ Start Detail
17.8.2012 19.8.2012 Poběžovické pouťové slavnosti Poběžovice Hasičárna Detail
28.9.2012 29.9.2012 Rock pro Sokol Staňkov sokolovna Detail
25.5.2013 26.5.2013 Sputnik Memory 3 Mrákov kulturní dům Detail
28.6.2013 30.6.2013 Holýšovská pouť Holýšov parkoviště za kulturním domem Detail
12.7.2013 14.7.2013 Pekelný ostrov (Hit reality stage) Holýšov areál přírodního ostrova Detail
26.7.2013 28.7.2013 Svatojakubská pouť Staňkov před restaurací Na Mlýnské Detail
6.9.2013 8.9.2013 Radbuza fest Dobřany náměstí T.G.M. Detail
9.5.2014 11.5.2014 Jarní srázeček 13 Nepomuk Kemp Nový Rybník Detail
31.5.2014 1.6.2014 Sputnik Memory 4 Tlumačov Amfi Detail
27.6.2014 29.6.2014 Rock fest Slunovrat Horšovský Týn-Podhájí kemp Detail
7.8.2014 10.8.2014 Chodrockfest 2014 (ČEZ stage) Domažlice areál TJ Start Detail
13.6.2015 14.6.2015 10. Šestý den Stod Domov pro osoby se zdravotním postižením Detail
9.7.2015 9.7.2015 Pekelný ostrov (Warming up večírek) Holýšov areál přírodního ostrova Detail
18.7.2015 19.7.2015 Březina fest III Březina fotbalové hřiště Detail
27.5.2016 28.5.2016 2. Slovanské lomcování Plzeň Chvojkovy lomy Detail
11.6.2016 11.6.2016 Svatovítské slavnosti Dobřany náměstí T.G.M. Detail
2.7.2016 3.7.2016 ČábůzíFest Strážov hasičské hřiště Detail
15.7.2016 17.7.2016 7. TaRock Tachov areál bývalého letiště Detail
29.7.2016 31.7.2016 Pouťové rockové slavnosti Staňkov U lávky Detail
13.8.2016 14.8.2016 Prasofest 2016 Vlčtejn parket pod hradem Detail
17.6.2017 17.6.2017 Nebe plné padáků Plzeň Škodaland Detail
24.6.2017 25.6.2017 Vyvrhells pro děti Heřmanova Huť Farák Detail
30.6.2017 1.7.2017 Bernartická pouť Bernartice fotbalové hřiště Detail
6.7.2017 6.7.2017 Pekelný ostrov (Warming up večírek) Holýšov areál přírodního ostrova Detail
22.7.2017 23.7.2017 Březina fest 5 Březina fotbalové hřiště Detail
5.8.2017 5.8.2017 2. Babetta sraz Hoštičky hřiště za kulturním domem Detail
12.8.2017 12.8.2017 Prasofest Vlčtejn parket pod hradem Detail
18.8.2017 20.8.2017 Slavnosti 660 let obce Kočov u kulturního domu Detail
15.9.2017 16.9.2017 Bělská pouť Bělá nad Radbuzou pódium za úřadem Detail